PLECARI SAPTAMANALE INDUSTRIA ELECTRONICA INCLUSIV CUPLURI CEHIA

Smart Jobs Andyo SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FABRICA ELECTRONICE CEHIA --TRANSPORT GRATUIT ROMANIA -CEHIA
Muncitori calificati si necalificati -industria electroinica
Operator linie productie –munca de lunga durata
barbati si femei cu varste intre 19-50 ani inclusiv cupluri
Salarizare 80-85/CZK/ORA ( 3,2-3,5 EURO /ORA)
Program 8-10 ore/zi 6 zile pe saptamana ore suplimentare platite separat
Cazarea este asigurata si platita de angajator,in camine de muncitori 3-5 pers in camera
masa nu este asigurata
Asigurare medicala si sociala este platita de angajator
Perioada contractuala 3-6-12 luni dupa caz
Avans saptamanal pentru mancare intre 500czk-1000 czk
Transport gratuit Romania -Cehia
Transport pana la locul de munca asigurat de angajator
TAXA FISA INSCRIERE 200 RON LA DEPUNEREA DOSARULUI
COMISION LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE 200 EURO DUPA CUM URMEAZA
100 EURO LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE
100 EURO LA URCAREA IN AUTOCAR
PLECARE URGENTA 13 NOIEMBRIE 2010 , 20 NOIEMBRIE 2010 SI 27 NOIEMBRIE 2010
PLECARE ORGANIZATA

CERINTE

FEMEI BARBATI CUPLURI APTI DE MUNCA, CLINIC SANATOSI , FARA ANTECEDENTE PENALE ANTIALCOOLICI

BENEFICII OFERITE

CAZARE ASIGURATA, TRANSPORT GRATUIT PANA IN CEHIA ASIGURARI PLATITE DE ANGAJATOR

S.C SMART JOBS ANDYO S.R.L cu sediul in Pitesti Calea Craiovei nr 648 cam 1 et 4 Jud Arges are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate.

Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre agentia noastra au fost apreciate atat de catre clientii nostri din Romania cat si de catre clientii nostri din strainatate.

Firma noastra este acreditata pentru serviciile de recrutare si plasare de personal (acreditare AG.14990/38/2009) pentru strainatate, acest aspect dovedind inca o data profesionalismul si seiozitatea noastra.

SC SMART JOBS ANDYO SRL pune la dispozitia clientilor interesati in gasirea unui loc de munca in strainatate urmatoarele oportunitati:
Locuri de munca in:
- Belgia
-Germania
- Cehia
- Cipru
- Grecia
- UK (Marea Britanie)
-Italia

UK:
- Programul interguvernamental Au Pair.
Belgia:
- Sudori/Muncitori in constructii/Fabrici
-Italia
- Muncitori calificati in constructii/,hotlier Agricultura
-Germania Constructii, agricultura, Abatoare Parc distractii
Cehia:.
- Muncitori in constructii etc.
Cipru:
- Sudori CO2, MIG-MAG
- Zidari, dulgheri, fierari betonisti, faiantari, rigipsari, electricieni constructii, tamplari
- Muncitori necalificati constructii
- Muncitori necalificati spalatorii auto
- Soferi categ. A
- Soferi categ. E cu atestat transport marfuri
- Menajere si cameriste domeniul hotelier
- Barmani, ospatari, debarasatori mese, ajutoare in bucatarie
Grecia:
- Personal pentru Hoteluri/Restaurante