Operatori Productie in Cehia

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executare sarcini specifice muncii necalificate
- realizare activitati de manipulare marfa usoara
- ambalare pachete de greutate mica (maximum 2-3 kg)
- umplere cutii de carton cu diferite produse
- sortare marfa dupa anumite criterii
- aranjare produse in cutii
- vidare pachete produse, atat individual cat si grupate
- etichetare produse
- inventariere produse
- in general munca usoara din pozitie sezanda

CERINTE

- capacitate de a sta la masa, in pozitie sezanda, in general
- capacitate de comunicare buna
- sociabilitate
- interes pentru realizarea normei de munca
- respectarea indicatiilor de munca primite
- studii: cel putin 8 clase
- constituie avantaj cunoasterea limbii cehe sau maghiare
- fara antecedente penale (situatie dovedita pe baza de cazier judiciar valabil)

BENEFICII OFERITE

- salarizarea incepe de la 75 Coroane Cehe brut/ora, putandu-se ajunge la 100 - 110 Coroane Cehe/ora in functie de realizarea/depasirea normei de lucru
- cazare in cuantumul a 3000 Coroane Cehe/luna in camere de 2-3 pers. (frigider si baie la fiecare mini apartament, bucatarie pe etaj)
- se deconteaza transportul din Romania spre Republica Ceha astfel: dupa prima luna lucrata se deconteaza 1/2 valoare bilet, iar dupa a doua luna de munca restul de 1/2 valoare bilet (biletul de autobuz, autocar trebuie predat pentru introducerea sa in contabilitate)

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!