OPERATOR PRODUCTIE IT CEHIA

SC SK EXPRES RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- asamblare componente PC si servere industriale;
- respectarea programului de lucru si a pauzelor;
- respectarea regulamentului intern;
- urmarea intructiunilor de lucru in tocmai;
- raportarea imediata a oricarei probleme aparute superiorului direct.

CERINTE

Cerinte
-Se cauta atat femei cat si barbati vorbitori de limba engleza: vorbit si citit cel putin la nivel mediu, scris reprezinta avantaj;
- disciplinat;
- comunicativ;
- experienta in conducerea grupurilor de lucru reprezinta avantaj;
- experienta in asamblare, reparare PC reprezinta avanataj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- transport asigurat de la Oradea in Republica Ceha;
- cazare asigurata in Republica Ceha pe perioada contractului;
- transport asigurat intre cazare si locul de munca;
- bonusuri de prezenta, calitate si perfomanta;
- adaosuri salariale pentru posturile superioare asamblarii;
- avans din salar dupa 3 zile;
- sansa de a castiga mai multa experienta in urma cunoasterii firmei;
- sansa unei cariere progresive intr-o firma multinationala;

Firma de recrutare care intermediaza forta de munca in Republica Ceha, in domeniul IT.