Muncitori in fabrica

DaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauti un loc de munca in strainatate si nu intalnesti decat agentii care iti cer comision si apoi nu mai raspund la telefon?
DaJobs te poate ajuta sa iti gasesti un loc de munca care ti se potriveste si fara sa platesti nimic.
Fabrica din Cehia, cu principal obiect de activitate asamblarea de componente electronice, angajeaza muncitori romani pentru o perioada de timp initiala de 3 luni, cu posibilitate de prelungire a contractului de munca.
Oferta se adresează atat barbatilor, cat si femeilorsanatosi si apti pentru munca fizica.

Te așteptăm la sediu, în Vaslui, strada Mihail Kogălniceanu, nr. 16 (Clubul Tineretului, vizavi de Liceul Mihail Kogălniceanu)

!!! Plecari urgente! Plecarile se fac de obicei in weekend cu autocarul companiei angajatoare!

CERINTE

Cerintele sunt:
- seriozitate
- apt de munca
- dorinta de munca

BENEFICII OFERITE

Beneficiile oferite:
- salariu intre 700-1000 Euro/luna
- cazare
- transport de la locul de cazare la locul de munca si retur
- transport Romania-Cehia/Slovacia
- training din partea companiei
- contract de munca

DaJobs este o agentie de recrutare, selectie si plasare de forta de munca in strainatate cu plecari rapide in statele Uniunii Europene.