Munca in Cehia

Adrian@Ergis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Seriozitate si dispozitie de lucru in perioada decembrie ianuarie fara zile libere ianafara celor de sarbatori legale.

CERINTE

Nu se cere cunostinte de limba sau experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv : 80 czk /ora plus bonus de prezenta , cazare si transport ( de la munca la cazare si retur ) gratuite .

Angajam urgent personal necalificat in Cehia . Acum pentru o scurta perioada fara teste de limba si matematica .
Cerinte :
- Dispozitie de munca in 3 schimburi .
- In general avem nevoie de persoane de gen feminin ,dar acceptam si cupluri .
- Seriozitate maxima
- Nu se cere sa cunosti limba ceha !

Se ofera :
- Un loc atractiv si usor de munca in domeniul fabricarii de cabluri auto .
- Fabrica este in permanenta in conditii ireprosabile de curatenie , iar pe timp de iarna se asigura incalzirea .
- Contract legal de munca .
- Salarul net in prima luna este de 75 Kc la care se adauga cazarea si transportul de la cazare la munca , gratuite , apoi in a doua luna salarul net este de 80 kc la ora la fel cazare si transport gratuit , dupa un an creste la 90 la ora cazare si transport gratuit , iar pentru cei care au cazare se adauga 10 Kc la ora la tot ce este scris mai sus .
- Dupa 3 luni de munca se ajunge la un bonus de 1500 de kc pentru prezenta , asta inseamna ca daca nu ai absente nemotivate .
- Se plateste concediul de odihna , asigurarea medicala si asigurarea sociala ( pentru pensii ).
- Se pot face ore suplimentare ( nu sunt obligatorii )
- Transportul de la cazare la fabrica este asigurat si gratuit .
- Se ofera avans din salariu 1000 kc dupa o saptamana de munca , in fiecare saptamana.
- Se poate ajunge la un salariu de peste 1000 Euro .
Relatii suplimentare la Telefon : 00420774355757 Adrian .