Ambalare si etichetare colete - Cehia

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul este o companie care produce Puzzle, din Republica Ceha.
Fabrica se afla intr-o localitate de aproximativ 15000 de locuitori, la 3 ore distanta de granita cu Germania.

Cautam persoane care sa fie angajate sezonier, in perioada
1 octombrie - 22 decembrie 2017.

Activitatea desfasurata este cea de ambalare a cutiilor de puzzle in colete si etichetarea acestora pentru firma de curierat prin care vor fi livrate.

Programul de lucru va fi astfel:
1 octombrie – 22 noiembrie: luni – joi: 10h/zi, vineri: 8h/zi;
22 noiembrie – 22 decembrie: luni – sambata: 12h/zi.

CERINTE

Este bine sa vorbiti cel putin la nivel incepator limba engleza/ germana, atat pentru interviul pe care il veti avea cu angajatorul, cat si pentru a va descurca in perioada in care veti fi in Cehia.

Cunostinte de utilizare a calculatorului sunt, de asemenea, de dorit, deoarece activitatea va fi asistata de calculator (scan, print...)

BENEFICII OFERITE

Se asigura transportul pana in Cehia, cazarea – in incinta fabricii, in dormitoare comune, de 4, 6 sau 10 paturi.
Masa este, de asemenea, asigurata de catre angajator.

Salariul este de 500 - 700 euro net pe luna.
Contractul de munca se face in conformitate cu legislatia din Cehia.

Firma Job Connect s-a nascut in 2007, in Sibiu, din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.