Inginer chimist/chimist

SC TAYGAN METAL PRESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea periodica a analizelor din baile de zincare
- Colectarea inregistrarilor
- Organizarea si supravegherea productiei
- Introducerea in soft a retetelor necesare

CERINTE

- Proaspat absolvent in domeniul chimiei, sau similar / liceu de profil
​- Spirit de initiativa si cooperare
​- Capacitate de analiza si sinteza
- Capacitate de munca și spirit de echipa;
​- Capacitate de coordonare si rigurozitate
- Persoana dinamica, creativa cu responsabilitate pentru munca depusa;
- Capacitate de lucru sub presiune.
​- Cunostinte minime Microsoft ( Word, Excel, Outlook

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-bonusuri in functie de performanta

Compania noastra are o experienta de peste 9 ani in domeniul productiei de formare plastica a metalelor, stantare, ambutisare, precum si tratarea metalelor prin zincare electro-chimica.
Piesele prelucrate in fabrica noastra sunt acceptate pe piata internationala si nationala de catre clienti din industria automotiva cum ar fi: Bosch; Arctic; Trelleborg