Secretara

Birou Notar Public Chersa Maria

Job expirat

RESPONSABILITATI

BIROU NOTARIAL cu sediul in localitatea Caransebes, jud. Caras-Severin, angajeaza SECRETARA cu urmatoarele atributii principale:
- Redactare, printare Contracte, Conventii, alte acte si documente notariale,
- Evidenta documente - registru,
- Realizarea documentatiilor necesare intocmirii acestor acte
- Elaboreaza, transmite si gestioneaza documentele si corespondenta Biroului Notarial,
- Gestioneaza agenda de lucru - programarea clientilor;
- Primeste si distribuie corespondenta si apelurile telefonice,
- Alte lucrari de secretariat,

CERINTE

Cerinte
- Experienta minima in servicii de secretariat;
- Studii medii (studii superioare reprezinta un avantaj, preferabil in domeniul juridic);
- Foarte bune cunostinte operare PC;
- O buna viteza de tehnoredactare;
- Foarte bune cunostinte operare software (ex.: word, excel, pdf)
- Flexibilitate si disponibilitate in privinta orarului de munca;
- Cunostinte medii legate de imprimarea documentelor in lucru, trimitere fax, copy xerox, etc.;
- Amabilitatea cu clientii, comunicativitatea, deschiderea catre acestia si problemele lor, rabdarea, atentia la detalii, capacitatea de organizare, adaptabilitatea sunt esentiale;
- Capacitate de a lucra in condiții de stress și de a rezolva probleme multiple in același timp.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Foarte bune conditii de munca,
- Remuneratia va fi in functie de abilitati, modul de lucru.

Extra:
Persoanele interesate sa aiba domiciliul in localitatea Caransebes sau in imprejurimile localitatii.
Aptitudinile angajatului for fi testate intr-o perioada de proba.
Date de contact: Mobil - 0766437489; Fix - 0255511786, sau la adresa Biroului Notarial situat pe Str. Mihai Viteazul nr. 8