Operator facturare

Malina Lux

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducere si prelucrare date;
-Verificare conformitatea datelor introduse în programul informatic cu datele din documentele primare (cantităţi, sortimente de produse, loturi, preţuri);
-Intocmire avize de expediţie şi facturi către punctele de lucru ale societăţii, clienţi, parteneri.

CERINTE

-Cunoştinţe operare PC;
-Rapiditate introducere date;
-Atenţie la detalii;
-Abilitati de adaptare si invatare;
- Cunostintele de contabilitate primara constituie un plus.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic intr-o companie aflata in expansiune continua.
Program de lucru inegal, flexibil.
Tichete de masa.

Compania Malina Lux a debutat in 1996 cu un magazin alimentar si cu dorinta de aduce pe mesele oltenilor produse pe gustul lor. Am crescut pas cu pas si am depasit demult granitele Olteniei. Desi in plin proces de dezvoltare, am ramas mereu fideli unei credinte: aceea de le oferi oamenilor produse oneste, facute ca pentru noi.

Daca te regasesti in valori precum onestitatea, cooperarea, comunicarea, dar si ambitia de a face mai mult, te asteptam in echipa noastra!