INGINER INSTALATII

VLAD PROMTEH srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Verifică proiectele, existenţa tuturor pieselor scrise şi desenate precum şi corelarea acestora
 Intocmeste rapoartele de lucru ;
 urmăreşte realizarea lucrarilor în conformitate cu prevederile contractului, a proiectelor, a caietelor de sarcini şi a reglementărilor tehnice în vigoare
 Efectuează verificările prevăzute în Planul de verificări şi încercări şi, dacă este cazul, şi alte verificări suplimentare; semnează documentele întocmite în urma verificării
 Verifică respectarea legislaţiei în vigoare cu privire la materialele utilizate
 asigură continuitatea şi operativitatea activitatilor in vederea realizarii producţiei
 procesează documentaţia sub formă de rapoarte şi documente

CERINTE

inginer instalatii - experienta 2 ani
desfasurare activitate pe santiere in afara Bucurestiului
limba engleza
optional carnet conducere categ. "B"

Fondata de catre unul dintre cei mai reprezentativi specialisti din domeniul constructiilor, compania PROMTEH ofera clientilor sai mai mult decat instalatii. Ofera cea mai inalta expertiza in derularea unor proiecte complexe, consultanta in alegerea celor mai bune echipamente, experinta in executii de inalta clasa. Succesul si cresterea PROMTEH au fost construite pe o fundatie de incredere - in calitatea produselor si serviciilor pe care le oferim, in daruirea oamenilor cu care lucram, in modurile prin care contribuim la binele comunitatii. Strategia noastra de afacere este centrata pe client si functionalitate. Angajamentul nostru de a fi o organizatie responsabila fata de comunitate influenteaza fiecare aspect al afacerii noastre. In mod consecvent urmarim standardele de etica si corectitudine, fie ca livram produse si servicii clientilor nostri, ca dezvoltam relatii de succes cu partenerii nostri sau sprijinim dezvoltarea profesionala si personala a angajatilor nostri.