Muncitor necalificat in constructii

Job suspendat de catre administratorul site-ului

Companie
Confidential
Posturi disponibile
16
Domeniu
Arhitectura / Constructii / Amenajari
Turism
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
peste 2000 Euro
Tara
Canada
Valabilitate
28-04-2013 : 30-04-2013
0
Numar de aplicatii
235

Responsabilitati

Responsabilitati:

-sa incarce, sa descarce sau sa stocheze materiale de constructie si produse;
-sa pregatesca materialele solicitate in utilizarea procesului tehnologic, sa le amestece in recipienti, sa le intinda, sa le taie;
-sa sorteze materialul rezultat din demolari;
-sa ajute in cadrul echipei deservirea diferitelor masini si echipamente.

Cerinte

-experienta si profesionalism

Beneficii Oferite

Pozitiile sunt pentru Canada, se plateste biletul de avion dus-intors, se ofera cazare si mancare gratuite pe intreaga perioada a contractului. Contractul de munca este pe 3 ani de zile. Angajatorul se ocupa de dreptul de munca si de viza.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Muncitor necalificat