Electrician

Adrem Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii:

liceale/ medii tehnice

Experienta:

in domeniu de minim 2 ani

CERINTE

Descrierea postului:

Executa lucrari in instalatii electrice de joasa si medie tensiune

Realizarea conexiunilor cablurilor si conductoarelor in echipamentele electrice, verificarea si punerea in functiune a instalatiile electrice realizate

Descrierea jobului

Cunostinte si abilitati:

Cunostinte privind aparatele de masurare a energiei electrice;

Cunostinte de electrotehnica;

Permis de conducere categoria B;

Autorizare ANRE gradul II B constitue un avantaj;

Experienta anterioara in montare contoare electrice constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv;

Bonusuri pentru performanta;

Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.;

Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

Adrem Invest este o companie romaneasca specializata in servicii si solutii de inginerie.
Experienta, dedicarea si profesionalismul celor peste 750 de angajati ai companiei se reflecta in solutiile inovatoare pe care Adrem Invest le ofera, de peste 20 de ani, clientilor din domeniile energetic si industrial.