Asistent responsabil de proiect

SC GONZALES MECANICA DE PRECIZIE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniul de activitate :

Conceptie şi realizare/Fabricare ( prelucrari de dimensiuni mari, mecano- sudură, cablari electrice, automatizari instalatii hidraulice si pneumatice) / Asamblare, punere in functiune si testare.

In cadrul nostru permanent de dezvoltare cautam :

Asistenti responsabili de proiect
Subordonati responsabililor de proiect, candidatii vor avea urmatoarele responsabilitati :

- asigurarea gestionarii documentatiei de proiect (pregatirea dosarelor tehnice, elaborarea dosarelor de calitate, pregatirea documentelor de livrare, etc..) ;
- sa sprijine responsabilul de proiect in faza de ofertare si de realizare a proiectelor (intocmire cereri de prêt furnizori/ intocmire comenzi de achizitii, comunicarea cu furnizorii, urmarirea stadiului de derulare, etc…)

CERINTE

Profil:
- Inginer mecanic debutant care doreste sa capete experienta in meseria de responsabil de proiect si in fabricarea de masini speciale.
- persoana riguroasa, cu capacitate organizatorica si de comunicare.
- cunostinte avansate MS Office
- nivel de cunoastere bun al limbii engleze sau franceze constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

SC GONZALES MECANICA DE PRECIZIE este o companie romano-franceza, cu activitate principala bazata pe fabricarea utilajelor pentru diverse domenii de activitate Infiintata in 2005, compania imprumuta experienta si calificare din ambele parti, romana si franceza, fiind in plina ascensiune.