Angajam Manipulanti - Campia Turzii

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de corectitudinea pregatirii marfurilor pentru distributie
- Incarca, descarca si manipuleaza marfurile din depozit, ori de cate ori este necesar si in timp util
- Ajuta la incarcarea masinilor de distributie si raspunde de corectitudinea incarcarii marfurilor
- Ajuta la descarcarea marfurilor de la furnizori
- Efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente, loturi si termene de valabilitate, conform indicatiilor primite de la gestionari si/sau sefii de schimb
- Participa la infolierea paletilor de marf

CERINTE

- Experienta in lucrul cu liza manuala si/sau transpaleta
- Rezistenta la temperaturi joase
- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi, pauza 10 minute la - Fiecare ora lucrata
- Capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu fix next: manipulant – 1300 RON, picker – 1500 ron
PLUS:
- Tichete de masa de 15 RON/zi, in medie 300 RON/luna
- Spor frig: 10% din salariul brut
- Spor de weekend in cuantum de 150 RON brut
- Spor ore suplimentare: 175%
- Spor ore noapte: 25%
- Instruire asigurata
- Decont transport sau transport asigurat
- Echipament lucru adecvat in conditii de temperature scazuta
- Pauza de fructe
- Pachete cu produsele companie de Paste, Craciun, inghetata pe timpul verii
- Card servicii medicale la o clinica privata
- Acces la Bookster.ro pentru carti imprumutate
- Abonament 7card pentru salile de sport partenere

Importanta companie nationala de import si distributie a alimentelor ce necesita temperatura controlata