RESPONSABIL PLANIFICARE PRODUCTIE

SC COROM EXPORT SCRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC COROM EXPORT SRL, cu sediul in Daesti, sat Sanbotin, Judet Valcea, producator de mobila, parte dintr-un grup francez, angajeaza :

Sub autoritatea Directorului Industrial, veti raspunde de :
• Realizarea planning-ului de productie prin colectarea si analiza tuturor datelor necesare.
• Schimbul permanent de informatii pentru a garanta respectarea echilibrului dintre sarcina de lucru si capacitatea de productie a atelierelor.
• Update–ul permanent al sistemului informatic privitor la nomenclatoarele de produse si de timpi de fabricatie utilizate.

CERINTE

• Veti interactiona direct cu managementul din Franta, si pentru aceasta aveti nevoie de cunostinte de limba franceza la un nivel avansat.
• Aveti nevoie de calitati bune de relationare care sa va permita o adaptare rapida in comunicarea cu diversi interlocutori.
• Utilizarea la un nivel avansat a calculatorului este indispensabila.
• Capacitatea dvs de invatare rapida si continua va fi principalul atu pentru a reusi in acest post.
• Absolvirea studiilor de industrializare a lemnului sau de alt profil tehnic constituie o necestitate, iar experienta in domeniu un avantaj.

BENEFICII OFERITE

• Locul muncii: Ramnicu Valcea – Daesti, Sat Sanbotin
• Remuneratie: in functie de experienta
• Alte avantaje: transport decontat, tichete de masa, vouchere de vacanta, prime.

CONTACT :
Cédric GERARDI – Director industrial
cedric.corom@gmail.com; Mobil : 0751.217.765

DESCRIEREA FIRMEI

Fabrica de mobila