S.C. CALIMANESTI-CACIULATA S.A angajeaza personal pentru posturile :

S.C. CALIMANESTI-CACIULATA S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC CALIMANESTI CACIULATA SA, cu sediul in Calimanesti, Calea lui Traian, nr. 794 angajeaza
personal pentru urmatoarele posturi:

Ospatar/Picol
Ajutor bucatar
Bucatar
Lucratori in bucatarie

CV-urile se trimit pe adresa secretariat_caciulata@yahoo.ro sau la sediul societatii

CERINTE

Experienta in domeniu de minim 1 an.
Seriozitate,indemanare,rapiditate.
Diploma de calificare.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Mediu de lucru dinamic
Posibilitatea de a dezvolta o cariera in domeniu.

Cunoscuta ca fiind perla statiunilor din Romania, Calimanesti-Caciulata este un jucator important pe piata serviciilor turistice de calitate, cu o experinta de 35 ani in acest domeniu. Domeniile de activitate ale firmei sunt variate: restaurante, agrement, fabricatie, constructii. Lucrarile de renovare din ultimii 5 ani au propulsat firma in primele societati de turism din Romania