Scriitor carti de povesti

Cutiuta cu povesti SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana creativa si dornica sa isi puna imaginatia la treaba pentru a scrie carti de povesti pentru copii cu tema data. De ilustrarea povestilor ne ocupam noi.

Durata initiala a colaborarii va fi de 3 luni, dar colaborarea se poate prelungi pe termen nedeterminat.

CERINTE

Aceasta persoana trebuie sa aibe cunostinte de limba romana si experienta anterioara este de dorit.
Angajatul poate lucra de acasa.

BENEFICII OFERITE

Oferim un salariu atractiv si bonusuri pentru performanta (creativitate, originalitate si punctualitate).

Cutiuta cu povesti SRL-D este o companie nou infiintata cu sediul in Calarasi ce are ca domeniul principal de activitate editarea cartilor. Ne axam pe conceperea, ilustrarea si vanzarea cartilor de povesti personalizate pentru copii cu varste intre 0 si 12 ani. Suntem o echipa tanara si creativa in cautare de colaboratori.