Farmacist sef in Calarasi

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si coordoneaza intreaga activitatea din farmacie;
- Monitorizeaza modul de eliberare a medicamentelor si calitatatea serviciilor oferite de personalul din subordine;
- Asigura aprovizionarea farmaciei;
- Cunoaste si respecta legislatia farmaceutica in vigoare;
- Se asigura de existenta tuturor autorizatiilor specifice farmaceutice, necesare pentru clienti si furnizori;

CERINTE

- Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor;
- Cunostinte privind regulile de buna practica farmaceutica;
- Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientilor;
- Persoana persuasiva, calma, motivata si cu spirit de observatie si atenta la detalii;

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- mediul de lucru este foarte placut
- programul este de 8 ore
- premii pentru excelenta
- card de angajat (reduceri suplimentare)
- se ofera bonus de instalare si decontarea chiriei
- salariu fix + bonusuri în functie de performanta;

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro