Calarasi- Operatori Call Center limba italiana

SC COMDATA SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comdata Service, leader de piata in sectorul BPO, pregateste deschiderea unui nou punct de lucru la Calarasi.
Daca vorbesti limba italiana si stii sa folosesti calculatorul, vino in echipa noastra!

CERINTE

Cerinte:
- Limba italiana la nivel conversational;
- Cunostinte minine operare pc;
- Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil;
- Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa
Nu este necesara experienta in call center.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca cu salariu fix;
- bonusuri in functie de performanta;
- asigurare medicala privata;
- posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
- un program de lucru flexibil;
- training specializat.

Comdata este liderul Italian in externalizarea serviciilor de Contact Center, Help Desk, Back Office, Credit Management, gestionare a documentelor.