AGENT VANZARI B2B TELEKOM

SPACE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectezi eficient piata in cautarea clientilor noi;

- efectuezi activitatea de vânzare şi să acorzi asistenţă clientilor noi si a celor din portofoliu;

- realizezi obiectivele de vânzări conform planului de vânzări individual şi al echipei;

- depui eforturi constante pentru a lărgi baza de clienţi şi sa menţii o relatie buna cu clienţii/prospecţii;

- oferi explicaţii privind documentaţia necesară încheierii unui contract de telefonie mobila, completezi acte corect şi să te asiguri că respectivii clienţi consiliaţi primesc cea mai optima solutie ; -

-activezi conform standardelor, normelor şi procedurilor firmei; - întocmeşti rapoarte de activitate;

CERINTE

- să ai experienţă în vânzări directe(prezinta un avantaj );

- să ai experienţă în comunicare si negociere;

- sa ai o atitudine pozitiva si ambitie in realizarea obiectivelor;

- sa ai carnet de conducere de minim 1 an

şi să cunoşti …

• MS Office

• Limba engleza - ar fi un avantaj pentru tine

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- salariu fix
- bonusuri
- laptop + telefon cu linie demo

DESCRIEREA FIRMEI

SPACE SRL ISI DESFASOARA ACTIVITATEA PE TERITORIUL ROMANIEI