Tehnician IT

ALBOSMART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Cunoasterea in detaliu a sistemelor de operare Windows XP/Vista/ 7 (instalare si configurare SO, drivere, interfete de retea, etc),
2. Cunostinte temeinice hardware (diagnosticare si remediere, configurare, instalare, asamblare calculatoare, depanare echipamente periferice)
3. Cunostinte retele de calculatoare si CCTV
4. Buna cunoastere a compatibilitatilor/ incompatibilitatilor intre diveresele tipuri, modele si marci de componente;
5. Persoana punctuala, ordonata, comunicativa, cu simt organizatoric, responsabila si dornica de autoperfectionare; abilitati de comunicare cu clientii si restul echipei.

CERINTE

- Experienta in domeniul IT
- Abilitati de comunicare, planificare si organizare in cadrul echipei
- Capacitatea de a rezolva probleme in conditii de stres
- Capacitatea de a invata rapid lucruri noi
- Spirit de initiativa
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa
- Telefon & Laptop

ALBOSMART va ofera, prin personalul calificat de care dispune, solutii complete pentru proiectele privind tehnologia informatiei in cadrul companiei Dvs. Experienta echipei ne permite sa construim solutii IT solide si flexibile, adaptate conditiilor specifice fiecarui client.