Reprezentant vanzari magazin

DC Diego Bricostore SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea, oferirea de consultanta si comercializarea produselor firmei;
- consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora si atingerii obiectivelor postului
- excelente abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;
- desfasurarea corecta a procesului de vanzare prin respectarea si aplicarea principiile de vanzare invatate in cadrul training-urilor;
- dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii
- harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii
orientat spre client, cu initiativa si capacitate de analiza
- se implica activ in activitatile de promotie desfasurate in cadrul magazinului
- aseaza si expune marfa conform procedurilor interne

CERINTE

- experienta in vanzari materiale pentru amenajari interioare;
- cunostinte/ aptitudini in domeniul materialelor pentru amenajari interioare
- abilitati de a lucra cu clientii, capacitate de comunicare si relationare;
- persoana dinamica, dornica de munca;

BENEFICII OFERITE

-lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
-pachet salarial atractiv (salariu fix, bonus de performanta)

Firma importatoare si distribuitoare de materiale pentru amenajari interioare, aflata in plina expansiune in domeniul retailului de materiale de constructii si amenajari interioare. Ne remarcam prin seriozitate, standarde ridicate ,ambitie, perseverenta, implicare, onestitate si harnicie. Acestea sunt valorile dupa care ne orientam, pe care le pune in serviciul clientilor si pe care le incurajam la angajati, fiind mereu dedicat dezvoltarii lor profesionale.
Capitalul uman si serviciile oferite sunt unule dintre cele mai importante atuuri ale noastre aducand plus valoare prin oferirea de produse si servicii excelente clientilor nostri si facand mereu proba valorilor noastre comune. De aceea, ii sprijinim si incurajam pe angajati sa aiba initiative si sa se dezvolte personal si profesional, avand grija, in acelasi timp, ca acestia sa mentina echilibrul intre activitatea profesionala si viata privata.
Oferim un mediu de lucru placut si competitiv in care fiecare este parte a echipei, neexistand bariere intre management si angajati