REPREZENTANT VANZARI - BUZAU

AUTOPARTS TRADE CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei
- contactarea clientilor actuali si atragerea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare;
- Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar/trimestrial/anual
- Urmareste incasarea facturilor emise la termenele stabilite
- Intocmirea rapoartelor de activitate

CERINTE

- abilitati de comunicare, negociere si organizare
- Ordonat , prezentabil si cu spirit de echipa
- Persoana cu adaptabilitate, flexibilitate si rezistenta la stres, cu atitudine proactiva si constructive
- Experienta in domeniul constitue avantaj
- Cunostinte PC (MS Office )
- Permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Salarizare fixa+comision din vanzari
2.Masina de servici
3. Telefon+Laptop
4. Bonusuri

Franciza INTER CARS ROMANIA cu punct de lucru in localitatea BUZAU . Companie multinationala distributie piese auto cu bazele în Polonia, Inter Cars și-a inaugurat activitatea în România în anul 2008 . În prezent, Inter Cars număra 168 de filiale în Polonia şi peste 165 de filiale în Europa .