Reprezentant/agent vanzari

OCTALEX srl - franciza BARRIER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

-Responsabilitatea cu vanzarile pe o zona desemnata. Vanzarea se face prin contactul direct cu clientii
-Identificarea potentialilor clienti si a necesitatilor acestora, prezentarea produselor
-Initiere, vizionare, ofertare, negociere si finalizare contracte
-Managerierea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-Mentinerea relatiilor de colaborare cu principalii clienti din piata
-Capacitatea de a culege si folosi informatia din piata
-Intocmire rapoarte
-Respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei

CERINTE

Candidatul ideal:

-Experienta in vanzari - minim 2 ani
-Minim studii medii, prezinta avantaj absolvent facultate tehnica
-Permis auto cat B - minim 2 ani
-Claritate, logica si acuratete in comunicare
-Abilitati de negociere, putere de convingere
-Personalitate ambitioasa, automotivata si dedicata procesului de vanzare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

-Se vor pune la dispozitie toate facilitatile necesare indeplinirii optime a responsabilitatilor: masina, laptop, telefon.
-Program de lucru flexibil, bonusuri importante din vanzari
-cursuri specializate

Octalex srl -franciza BARRIER -are o experienta de peste 10 ani pe piata tamplariei PVC. Suntem o echipa mica dar unita si dinamica. Consideram ca fiecare angajat este valoros pentru noi, ne reprezinta si incercam sa facem pentru toti la seviciu un mediu cat mai placut. Fiecare membru al echipei este valoros pentru noi si il ajutam sa sa se dezvolte, sa evolueze alaturi si impreuna cu noi.