Receptionera

SC WELLZON FITNESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigură accesul clientilor și vizitatorilor in club într-o manieră profesională cu respectarea procedurilor de lucru;
- Răspunde la telefon într-o manieră politicoasă;
- Oferă cu amabilitate informații generale pentru clienții și vizitatorii clubului cât și telefonic persoanelor care solicită informații despre acesta;
- Duce la îndeplinire sarcinile de serviciu trasate de către superiorul direct cu privire la responsabilitățile și cerințele postului ocupat;
- Răspunde de preluarea corespondenței sosită pe adresa firmei (plicuri, oferte promoționale etc);
- Răspunde de buna circulație a documentelor în club;
- Asigură și răspunde de comunicarea promoțiilor și evenimentelor în club;
- Prezintă clubul într-o manieră profesională potențialilor clienți, redactează contractele și încasează contravaloarea acestora;
- Se ocupă de vânzarea produselor existente la barul clubului, încasează contravaloarea acestora si gestionează sumele încasate
- Redactează documente și rapoarte respectând formatele de documente utilizate în firmă;
- Colectează reclamațiile verbale ale clienților clubului și se îngrijește de rezolvarea acestora respectând procedura.

CERINTE

Excelente abilități de comunicare și relaționare
Gândire logică
Atitudine orientată spre client
Capacitate de adaptare la cerințele clientului
Disponibilitate în a lucra în paralel cu informații diferite
Atenție la detalii și acuratețe în activitate
Cunoștințe medii de limba engleză, operare pe calculator, dactilografiere rapidă
Disponibilități excelente de comunicare, comportament civilizat, atitudine proactivă

Wellzon a luat fiinţă dintr-un motiv simplu: pasiunea pentru sport şi dorinţa de a îndruma cât mai multe persoane spre un stil de viaţă sănătos. Am plecat pe acest drum cu resurse minime dar cu foarte multe informaţii pe care doream să le facem cunoscute şi cu speranţa că vom reuşi ca tot mai mulţi buzoieni să-şi îndrepte atenţia spre ceea ce înseamnă sportul practicat cu regularitate şi beneficiile aduse de această activitate. Suntem motivaţi de rezultatele pe care le avem până la acest moment, şi de aceea ne urmărim cu determinare scopul de a oferi elementele pe care le cunoaştem în domeniul fitness-ului şi al nutriţiei tuturor persoanelor care păşesc în sală.