Inginer Tehnolog

S.C. ROTEC S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza fise de materiale pentru realizarea proiectelor in curs, fise de manopera, fise film;
Intocmeste necesarul de scule pentru executarea pieselor;
Intocmeste fise de tratamente termice...

CERINTE

- Experienta in proiectare - tehnologii de fabricatie pentru constructii mecano-sudate;
- Cunostinte AutoCAD; Microsoft Office (Word, Excel);
- Experienta in domeniu - minim 3 ani
- Diploma de inginer mecanic

BENEFICII OFERITE

Transport, cazare

ROTEC este acum una din cele mai importante unitati, avand flexibilitate in executarea celor mai diferite si complexe echipamente pentru industria siderurgica si metalurgica, industria cimentului, industria chimica si petrochimica, industria energetica, industria constructiilor de masini, constructii civile si industriale. Orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor, ROTEC Buzau este permanent preocupata de a dezvolta si livra produse de un nivel calitativ superior. Pentru atingerea acestor scopuri ROTEC Buzau se axeaza pe: folosirea specialistilor in toate domeniile de activitate ale organizatiei.