INGINER PALNIFICARE PRODUCTIE

SC FURNICA ZILIERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea planului de productie planificat zilnic
- Monitorizeaza realizarea programelor lunare de productie in conformitate cu planificarea stabilita
- Asigura documentatiile tehnice de executie necesare fiecarui post din productie
- Urmareste incadrarea in consumurile normate de de materiale si manopera aferenta
- Asigura aprovizionarea cu materii prime/materiale astfel incat sa nu existe timpi morti in productie
- Repartizeaza sarcinile pe linia de fabricatie, utilaje si executanti urmarind zilnic modul de realizare a graficelor de productie
- Monitorizeaza marcarea si depozitarea elementelor pana in momentul predarii acestora in gestiunea de produse finite
- Este responsabil cu realizarea calitatii productiei astfel incat aceasta sa respecte nivelul cerintelor specificate in normative.

CERINTE

Candidatul trebuie sa fie absolvent de studii superioare tehnice – specializare constructii
- Experienta de lucru relevanta in constructii si proiectare
- Cunostinte bune de AUTOCAD
- Abilitati de operare PC- nivel avansat – MS Office
- Aptitudine avansata de invatare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant + alte bonusuri.

Firma de recrutare si plasare de forta de munca pe piata locala, in toate domeniile de activitate.