Electrician de intretinere masini si utilaje industriale

SC FURNICA ZILIERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitatea de intretinere, diagnosticare, interventie si reparare dpdv electric pentru echipamentele si instalatiile din dotarea sectiei;
Urmareste si mentine constant starea functionala a mijloacelor de productie;
Identifica posibilele cauze ale defectiunilor echipamentelor/utilajelor.
Asigura mentenanta preventiva a masinilor (reparatii planificate);
Cunoștințe simboluri electrice;
Cunoștințe de interpretare corectă a unei scheme electrice de montaj;
Capacitatea de a citi documentații tehnice , scheme tehnice electrice.

CERINTE

Experienta minima 2 ani in domeniu.
Atitudine proactiva indreptata spre calitatea serviciilor oferite clientului.
Pregatire profesionala, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Furnica Ziliera angajeaza pentru clientul sau, companie producatoare de bransamente electrice pentru Electrica si consumatorii casnici- ELECTRICIAN DE INTRETINERE MASINI SI UTILAJE INDUSTRIALE. Conditii foarte bune de lucru.
Salariu se discuta in urma interviului.
Program normal de lucru 7:00-15:00, la sediul firmei.

Firma de recrutare si plasare de forta de munca pe piata locala, in toate domeniile de activitate.