Electrician

INEL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

INEL SA angajeaza electricieni cu sau fara experienta pentru proiecte majore de constructii care se desfasoara pe teritoriul Romaniei si al Comunitatii Europene.

CERINTE

Angajam persoane dinamice, doritoare sa invete, pe care sa le pastram in echipa noastra.

Sunt preferati electricienii sau persoanele care doresc sa se califice in aceasta meserie folosind experienta pe care INEL SA o are in proiecte de constructii industriale si civile.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv + bonus in functie de lucrare si performanta.

Salariul se negociaza in urma interviului in functie de experienta si calificari. Acesta va creste concomitent cu experienta acumulata in lucrarile noastre in functie de abilitati si merite.

INEL SA has about 50 electrical engineers and electricians continuously working and learning since 1994. We have been working for corporate giants like: Veolia Waters, Vodafone, Fro Airliquide, Amazon, ABInBev, Carrefour, Praktiker, Hoeganaes Corporation, HOST, Erste Bank, Raiffeisen Bank and the list will continue with over 100 more corporate clients.