DIRECTOR NAȚIONAL DE VÂNZĂRI PENTRU ZONELE: MOLDOVA și Centru

Bodega Pietroasa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrează relațiile cu clienții și urmărește realizarea relațiilor contractuale;
- identifică potențialii clienți, le prezintă propuneri concrete de colaborare și promovează produsele în zona alocată;
- formează și coordonează o echipă dedicată acestui canal de vânzare;
- coordonează întreaga activitate de vânzări în conformitate cu obiectivele și politica companiei;

CERINTE

-persoana cu experiență în vânzări vinuri de minim 5 ani, cu abilități de organizare și capabilă să conducă o echipă de vânzări
-experiență în funcții de conducere de minim 2 ani
-studii superioare în domeniul economic sau management
-permis de conducere cat B, cu disponibilitate la deplasări pe plan intern;

BENEFICII OFERITE

Se oferă mașină de serviciu și laptop. Salariul este confidențial, motivant, în funcție de experiență.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate producatoare de vie si vin din struguri.