Consultant Vanzari Buzau

Job expirat

Companie
AUDIONOVA
Posturi disponibile
1
Domeniu
Vanzari
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
700 - 1000 Euro
Localitate
Buzau
Tara
ROMANIA
Valabilitate
21-01-2017 : 21-01-2017
0
Numar de aplicatii
25

Responsabilitati

Consiliere,vanzare si adaptare aparate auditive

Cerinte

-Ambitios
-Persoana cu initiativa
-Cunostinte medii PC- Word,Excel, Internet
-Absolvent Bacalaureat (studiile superioare finalizate sau partiale avantaj);

Beneficii Oferite

-Pachet salarial motivant - 4000 lei net
-Pregatire si calificare in timpul muncii,costuri suportate de companie

Descrierea firmei

Doresti sa lucrezi intr-o companie de top?
Daca vrei bani, stabilitate, o meserie pe viata, aplica acum la Audionova-Nr.1 in aparate auditive.
AudioNova - companie capital romano-danez, 43 centre specializate in Romania, lider de 17 ani in comercializarea aparatelor auditive.

Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania

Gaseste toate anunturile pentru meseria Consultant