Consilier Vanzari Optica Medicala

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in centre de optica
• Oferirea de consultanta de specialitate clientilor.
• Derularea activitatilor de gestionare a magazinului
• Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora.

CERINTE

• Persoana dinamica, organizata, responsabila
• Excelente abilitati de comunicare
• Experienta de minim 1 an in vanzari
• Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, firma asigurand traininguri de specialitate
• Caracter integru
• Atitudine pozitiva
• Motivatie puternica de a reusi
• Pasionat de domeniul vanzarilor si atras de segmentul luxury

BENEFICII OFERITE

• Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
• Pachet salarial deosebit de atractiv
• Posibilitati de promovare
• Sistem centralizat de training-uri profesionale

DESCRIEREA FIRMEI

Bun gasit,

Doresc sa-ti multumesc personal pentru interesul manifestat fata de una din pozitiile vacante din cadrul Job Hunting Trade, sau ale partenerilor nostri si ca urmare ne-ai trimis aplicatia ta. Acesta este un mesaj prin care iti confirmam primirea acesteia.

Dorim ca profilul si experienta ta personala sa se integreze cat mai bine in compania noastra sau a partenerilor nostri, astfel incat munca desfasurata sa fie o sursa de motivatie si incredere in capacitatile proprii.

Aplicatia ta va fi integrat in baza noastra de date si atunci cand avem confirmarea partenerilor nostri ca CV-ul tau corespunde cerintelor lor , ne vom simti onorati sa accepti invitatia noastra la un interviu.

In speranta ca asteptarile tale profesionale isi vor gasi implinirea cat mai curand, iti doresc mult succes in activitatea viitoare.

Cu consideratie, Traian Bocanet HR Specialist Job Hunting Trade

Job Hunting Trade este inscrisa in Registrul de Evidenta a Prelucrarilor de Date cu Caracter Personal sub Nr. 82891