CONSILIER CREDITE

PATRIA CREDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatire planuri de afaceri;
- analiza indicatori financiari;
- vanzarea si promovarea serviciilor companiei;
- construirea unei relatii solide cu clientii si potentialii clienti

CERINTE

- Persoana motivata, orientata catre rezultat/ client;
- Minim 1 an experienta profesionala similara;
- Cunostinte bune de operare PC: Word, Excel;
- Dornic sa invete lucruri noi, ambitios si dinamic;
- Studii superioare economice;
- Constituie un plus experienta precedenta ofiter/ analist credite IMM/persoane juridice in domeniu bancar;
- Disponibilitate pentru munca de teren (permis categ. B)

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si bonusuri;
- Mediu de lucru placut, profesionist, dynamic;
- Training de specialitate
- Pachet de beneficii motivant

Cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 14 ani de acordare a creditelor pe piata locala.