BONA CU EXPERIENTA

SC FURNICA ZILIERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- respectarea programului stabilit de parinti privind ingrijirea, masa, orele de somn si plimbat;
- ingrijirea si supravegherea copilului;
- pregatirea pentru gradinita/scoala;
- pregatirea mesei si administrarea mesei;
- asistarea la lectii;
- stimularea copilului in diverse activitati recreative, practice, sportive, etc. conform varstei lui;
- socializarea copilului: plimbari in parc, jocuri cu alti copii;
- intretinerea ordinii si curateniei in camera copilului;
- anuntarea parintilor in caz de febra, accidente, etc sau -
alte situatii in care deciziile trebuie luate impreuna cu parintii.

CERINTE

- experienta ca si bona;
- persoana rabdatoare, calma, comunicativa;
- referinte- obligatoriu- la cerere.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant- discutat la interviu.

Firma de recrutare si plasare de forta de munca pe piata locala, in toate domeniile de activitate.