Asistenta medicala clinica oftalmologica

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Participa la educatia medicala a pacientului;
• Gestioneaza eficient circuitul pacientilor in sala de asteptare astfel incat sa evite intarzierile;
• Pregateste cabinetele medicale cu tipizatele si consumabilele medicale necesare desfasurarii consultatiei;
• Pregateste instrumentarul, aparatura necesara si asista medicul pe durata interventiilor si procedurilor medicale;
• Efectueaza proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului.

CERINTE

• Cautam o persoana responsabila, comunicativa, harnica si punctuala, dornica sa invete lucruri noi, deschisa atat in relatia cu persoanele din colectiv, dar mai ales in relatia cu pacientii, carora le acordam intreaga atentie. Dorim sa respecte cu strictete normele de igiena si sterilizare.
• Autorizatie de libera practica medicala
• Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, grila de salarizare superioara sistemului public
Mediu de lucru la standarde europene
Conditii de evolutie profesionala.

Job Hunting Trade este inscrisa in Registrul de Evidenta a Prelucrarilor de Date cu Caracter Personal sub Nr. 82891