ASISTENT COMERCIAL

S.C. FORJA ROTEC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului
-Primirea, gestionarea, redactarea corespondentei si a altor documente, rapoarte, informari;
-Mentinerea si imbunatatirea relatiilor cu clientii
- Preluarea si urmarirea ofertelor si comenzilor;
-Indeplinirea altor sarcini conexe atribuite;

CERINTE

Cerinte
-Fluenta, coerenta in exprimare (oral si scris);
-Organizare, buna planificare a timpului si a sarcinilor;
-Responsabilitate, corectitudine, confidentialitate si seriozitate;
-Persoana calma, rezistenta la stress, dinamica, prezenta agreabila;
-Capacitate de concentrare la realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
-Cunostinte de limba engleza;
- PC - Word, Excel, browsere de internet;
- Studii: medii;

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
-Salariu motivant;
-Bonuri de masa;
- Experienta intr-un mediu professional;
E-mail contact pentru primire CV-uri: adi.berger@forjarotec.ro

--- FORJA ROTEC S.R.L. reuneşte întreaga capacitate de debitare, forjare şi tratamente termice a grupului de firme ROTEC S.A.. Obiectul principal de activitate îl constituie fabricarea produselor metalice obtinute prin deformare plastică, ambutisări, tratarea metalelor şi prelucrări mecanice.

--- Firma dispune de echipamente moderne şi performante, precum şi de laboratoare de încercări mecanice (la rece şi la cald), analize spectrochimice şi control nedistructiv, unde se testează calitatea materiilor prime care intră în componenţa produselor şi care constituie o garanţie pentru calitatea optimă a acestora.

--- Vă informăm că preţurile sunt competitive şi negociabile în funcţie de cantitatea solicitată, termenul de livrare dorit şi de modalitatea de plată. Transportul poate fi asigurat, la cerere, prin firme specializate de transport.