Ingrijitori vila (familie)

CEZION INVESTMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii generale:
- ingrijitorul vilei asigura ingrijirea si curatenia interioara si exterioara a proprietatii, ajuta la solutionarea eventualelor defectiuni, accepta livrari in numele beneficiarului;

Responsabilitati:
- permis de conducere categoria B
- respecta regulile disciplinare si de ordine stabilite de angajator
- respecta secretul lucrarilor si al tuturor informatiilor ce tin de locul in care isi desfasoara activitatea
- realizeaza in mod constant necesarul de aprovizionare
- nu se va prezenta la locul de munca sub influenta bauturilor alcoolice si a substantelor stupefiante
- va executa cu profesionalism si spirit de raspundere toate sarcinile care i-au fost incredintate
- nu va absenta fara motiv, fara sa anunte in prealabil conducerea societatii si fara a primi acordul beneficiarului
- ingrijeste cei doi caini aflati la locatie.

CERINTE

Cerinte:
- experienta intr-un post similar este considerata un plus;
- calificarea de instalator este considerata un plus;
- seriozitate;
- disponibilitate de relocare in Poiana Tapului, Busteni, Prahova;
- referintele sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- pachet salarial motivant
- forme legale de angajare, conform legislatiei in vigoare (contract individual de munca)
- cazare (familia respectiva va locui la Poiana Tapului)
- alte detalii se vor oferi in cadrul interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Grup ce activeaza in domeniul HoReCa inca din anul 2001.