SUDORI: SUB STRAT FLUX, AUTOGEN SI ELECTRIC, TUBULATORI SI SEFI DE ECHIPA

SC TECNOTASK CONSTRUCTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizeaza lucrari de imbinari nedemontabile prin diverse procedee de sudura;
-confecţioneaza tubulaturi după isometrii, după şabloane, montează, sudează şi testează tubulaturi;
-coordoneaza si organizeaza echipe de muncitori in santier.

CERINTE

EXEPERIENTA MINIM 3 ANI.
PENTRU SUDORI-AUTORIZATIA TUV PREZINTA AVANTAJ.
CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE/ITALIENE CONSTITUIE AVANTAJ

BENEFICII OFERITE

SALARIU ATRACTIV; SE ASIGURA TRANSPORT,CAZARE SI MASA

DESCRIEREA FIRMEI

Sc Tecnotask Construction Srl in colaborare cu
Sc Bupar Union Srl au reusit sa dobandeasca o pozitie stabila si respectata in cadrul societatilor de constructii metalice si montaj industrial.

Implicarea tuturor membrilor ai celor doua societati este succesul nostru. Doar prin coeziune autentică, prin promovarea şi încurajarea dezvoltării competenţelor personale relevante pentru binele tuturor, putem oferi stabilitate si siguranta proiectelor noastre. Ne orientam catre client si catre nevoile sale, oferindu-i sfaturile şi soluţiile de care aveti nevoie. În acelaşi timp, dorim să fim prima alegere a partenerilor noştri oferindu-le în mod eficient, cu ajutorul unor preţuri competitive, sprijinul operaţional şi logistic de care au nevoie pentru a satisface cerinţele propriilor clienţi.

Societatea noastra executa lucrari de constructie (PREFABRICARE, MONTAJ, sudura, carpenterie, tubulatura, ...) in cadrul rafinariilor petroliere. Pe parcursul activitatii ne-am remarcat prin seriozitate, profesionalism si eficienta.