Customer Service Representative with French or German

Bulgarian Headhunters

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bulgarian Headhunters is a consulting company specialized in recruiting staff for the BPO industry (but not only). We look beyond skills and experience. We know the importance of cultural fit, attitude and motivation in matching great office management professionals with the right organizational culture and optimum role for long-term performance. We are hiring for our clients in Bulgaria, Romania, Belgia, Malta etc.

We are hiring Customer Service Representatives with excellent French or German and good English.

CERINTE

Requirements:

- excellent level of French or German;
- good English;
- good communication skills;
- very good approach towards customers;
- ability to quickly learn new information and to adapt to new environments;
- good computer literacy and multitasking skills.

BENEFICII OFERITE

Our offer:

- excellent remuneration;
- friendly working atmosphere;
- opportunities for learning and growth in multinational companies.

We recognize your value!

alina.natasa.culea@bulgarianheadhunters.com

Agency license number 1693/27.2.2014 (Bulgaria)
Agency license number 1694/27.2.2014 (Abroad)

Bulgarian Headhunters este o agenție de consultanță specializată în recrutarea de personal din domeniul BPO (Business Process Outsourcing). Noi căutăm mai mult decât abilități și experiență. Noi știm importanța și impactul mediului cultural, atitudinea, motivația și găsirea celor mai buni profesioniști din domeniul office managementului și potrivirea acestora în cultura organizațională, cu rezultate performante, pe termen lung.
Noi recrutăm pentru clienții noștri din Bulgaria și din străinătate.