STRUNGAR-Buftea

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Debitari materiale (laminate, duramit, etc.) pe fierastraie mecanice cu panza si
- circulare.
- Degrosari si finisari suprafete cilindrice interioare si exterioare. Filetari interioare si exterioare- dreapta, stanga.
- Strunjiri suprafete conice interioare si exterioare.
- Operatiuni de gaurire,alezare, randalinare, debitare, lustruire, ascutiri. Operatiuni de reconditionare ( axe, pinioane, bucse, valturi, rotoare lelectrice, arbori, etc. ).
- Executa piese de schimb pentru matrite.
- Verificare si corelare desene de executie a pieselor. Aplicarea corecta a cunostintelor de folosire a SDV-urilor. Intretinerea strungului in perfecta stare de functionare.

Orar de lucru: 1 schimb : 07.00-15.00

CERINTE

- Experienta in domeniu- MINIM 3 ANI
- Seriozitate, receptivitate, abilitati de comunicare si relationare
- studii medii de specialitate- CALIFICARE STRUNGAR

BENEFICII OFERITE

Salariu: 1400 ron net- Salariul se indexeaza anual in urma negocierii cu sindicatul

- Tichete de masa,
- prima bruta de Paste 450 ron,
- prima bruta de Craciun 450 ron,
- prima bruta de vacanta 430 ron
- decontare transport in functie de nr de km :

Minim 10 km 65 ron
Intre 11 si 20 km 110 ron
Intre 21 si 30 km 160 ron
31 km si peste 220 ron

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!