Sofer

WMK INTERNAȚIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer camioneta de 7.5 tone.

CERINTE

Permis de conducere categoria B, C, E
- Atestat sofer profesionist transport marfuri generale
- Aviz medical, aviz psihologic si fisa de aptitudini valabile
- Cazier judiciar
- Cunostiinte minime de mecanica auto si intretinere a camioanelor
- Cinstit, ordonat, dinamic, respectuos
- Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului
- Mentinerea legaturii cu dispecerii sau managerii de transport
- Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare

BENEFICII OFERITE

-Se ofera un loc de munca stabil
- Telefon de serviciu
- Bonusuri in functie de performanta
-Salariu minim pe economie + diurna

Firma de transport intern și internațional angajează șofer transport intern și internațional camioneta 7,5 tone. Cerinte: permis conducere C + E, atestat profesional pentru transport marfa, aviz psihologic valabil, aviz medical valabil, cazier fără antecedente penale, cunoștințe minime de mecanica. Persoana serioașa și organizata.