Sculer matriter/operator tehnic

Ardagh Metal Packaging Buftea

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa operatii de intretinere, mentenanta, masuratori ale diferitelor piese, completeaza fisele tehnice

CERINTE

Scoala profesionala sau liceu profil tehnic
Experienta constituie un avantaj.
Cunostinte teoretice si practice pt reparatia mecanica a preselor, matritelor constituie un avantaj
Cunostinte minime desen tehnic
Sa stie sa foloseasca diferite instrumente de masurat
Abilitati tehnice de asamblare/ dezasamblare piese/ subansamble
Dorinta de a invata si a se forma alaturi de un personal cu experienta

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea formarii alaturi de o echipa cu experienta, contract pe perioada nedeterminata, salariu conform grilei, tichete de masa (15 ron), tichete cadou, prime semestriale proportional cu perioada lucrata, posibilitatea decontarii transportului conform Contractului Colectiv de Munca (pentru cei cu domiciliu in afara localitatii Buftea).
Programul este de 8 ore, in doua schimburi:de luni pana vineri.

Ardagh Metal Packaging Buftea produce si comercializeaza ambalaje metalice usoare pentru industria alimentara si este parte a grupului irlandez Ardagh Group.