SCULER Matriter- BUFTEA

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa si verifica lucrari de prelucrare prin aschiere (rectificare, gaurire, lepuire) la piese, ansamble,subansamble matrite noi.
- Verifica si completeaza in fisa cotele de executie si reglaj, montare pe presa.
- Ascute, reconditioneaza matritele uzate, reface cotele de reglaj.
- Schimba coloane, bucsi de ghidare, placi de matrita.
- Confectioneaza SDV-uri necesare executiei diferitelor operatii de prelucrare a pieselor lansate in executie.
- Reconditioneaza piese pentru utilajele din toate sectoarele de productie.
- Verifica si coreleaza desenul de executie si piesa din cadrul subansamblului sau ansamblului din care fac parte, sesizeaza compartimentului tehnic necorelarile, lanseaza propuneri pentru buna functionare a matritelor.
- Aplica corect cunostintele de folosire a SDV-urilor.
- Monteaza pietre abrazive pe masinile de rectificat si polizoarele din atelier matrite.
- Executa reparatii accidentale sau planificate la utilajele societatii

CERINTE

-Experienta de lucru pe un post similar- MINIM 3 ANI
- STUDII MEDII DE SPECIALITATE
Cunostinte in domeniu
Seriozitate, receptivitate, abilitati de comunicare si relationare

Program de lucru: 2 schimburi : 07.00-15.00/ 15.00-23.00

BENEFICII OFERITE

Salariu net: 1470 ron
- Tichete de masa,
- prima de Paste
- prima de Craciun
- prima de vacanta
- decontare transport in limita a 30 km
- Salariul se indexeaza anual in urma negocierii cu sindicatul

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!