LACATUS MECANIC - experienta masini/utilajele de productie-fabrica

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCATIE JOB: Buftea,Ilfov

- asigura functionarea masinilor, utilajelor si a echipamentelor mecanice
- verifica functionarea utilajelor
- raspunde de intretinerea curenta a masinilor si utilajelor
- remediere defectiuni
- capabil sa citeasca si sa utilizeze corect schitele tehnice

CERINTE

Diploma LACATUS MECANIC
- vechime : minim 3 ani intr-o pozitie similara
- cunostinte tehnice solide, seriozitate, corectitudine, receptivitate, abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Salariu net: 1400 ron
- Tichete de masa,
- prima de paste
- prima de Craciun
- prima de vacanta
- decontare transport in limita a 30 km
- Salariul se indexeaza anual in urma negocierii cu sindicatul

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!