Gestionar Depozit Jucarii (Buftea)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania importa si distribuie jucarii si are depozitul central in Flamanzeni/Buftea.

Preferam candidati din zona (Buftea, Mogosoaia, Crevedia, Darza etc) sau dispusi sa faca naveta.

Responsabilitati:
Pregatirea comenzilor, avize, receptie marfa, gestiune;
Relationarea cu clientii pe mail si telefonic;
Lipirea documentelor de transport pe cutii (AWB-uri);
Etichetare produse, incarcare, descarcare;
Picking produse pentru comenzi
Pregatirea lor in cutii si sigilarea pentru livrare;
Curatenie la locul de munca.

CERINTE

Cerinte
Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
Conostinte operare PC MS Office;
Acceptam si candidati care au lucrat in domenii similare si se pot adapta rapid cerintelor.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu 1500 lei net;
Decont transport;
Contract de munca perioada nedeterminata;
Program L-V ora 8-17.

Detalii: 0737 163 162
office@qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.