Angajez operator print digital

Recool Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Realizarea de solutii si prezentari grafice plecand de la cerintele clientilor;
- Conceptie design;
- Pregatire pentru tipar si machetare;
- Executa printuri digitale - opereaza echipamentele pentru print-uri color (tipar digital, cutting plotter etc.);
- Stabilirea si mentinerea legaturii prin corespondenta (e-mail, telefon) cu clientii pentru probleme specifice.

CERINTE

Cunostinte avansate Photoshop si CorelDraw sau AI
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu
- Orientat spre calitate si detalii;
- Orientare catre client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
- Persoana activa, cu initiativa, creativa, rezistenta la lucru in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect.

BENEFICII OFERITE

In functie de calitati si de experienta

Servicii publicitare, dtp, print, cut, engrave, personalizari etc