Agent de securitate in Buftea

DAB FIRE

Job expirat

RESPONSABILITATI

 COMPANIA DAB SECURITY RECRUTEAZA AGENTI/AGENTE DE SECURITATE SI OPERATOARE DISPECERAT VIDEO IN URMATOARELE CONDITII:
Asigura securitatea perimetrului interior/exterior al magazinului;
Raspunde pentru paza si integritatea obiectivelor, bunurilor si valorilor;
Manifesta un comportament calm, amiabil si politicos, in relatia cu clientii companiei;

CERINTE

Certificat/Atestat de agent de securitate;
Disponibilitatea de a lucra in ture de zi;
Simt dezvoltat al responsabilitatii, fara antecedente penale;
Atentie distributiva;
Harnic, perseverent si onest;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Obligatoriu domiciliu in Buftea sau imprejurimi..

BENEFICII OFERITE

Beneficii
Pachet salarial motivant;
Posibilitatea dezvoltarii in cariera;

Relatii la telefon 0786014803 sau trimiteti CV la mail sergiu.cojocariu@dabsecurity.ro .

Suntem o companie aflata intr-o continua dezvoltare, care ofera servicii la nivel national, iar din 29.05.2013 detinem aviz pentru dispecerat cu acoperire la nivelul intregii tari. Servicii de care beneficiaza companii de prestigiu din Romania, cum ar fi Billla, PRAKTIKER,PENNY MARKET, MEGA DISCOUNT XXL. Pe piata serviciilor de monitorizare din Romania suntem una dintre putinele societati care asigura un timp mediu de 3-5 minute al interventiilor.