Zugravi si Montatori Gresie/Faianta cu experienta- spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activeaza in domeniul amenajarilor interioare (finisaje, renovari, tencuieli interioare, zugraveli, placari gresie si faianta, parchet, montat mobilier, servicii de design etc.).

Lucrarile sunt in special pentru spatii comerciale si cladiri de birouri pentru clienti renumiti.

Reponsabilitati:
Participa la lucrari de amenajari interioare- zugraveli si montaj faianta/gresie pentru spatii comerciale si cladiri de birouri in Bucuresti si tara;
Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de Client.

CERINTE

Experienţă în domeniul amenajarilor interioare in special zugraveli, montari faianta/gresie;
Experienta si in alte tipuri de lucrari de amenajari interioare reprezinta un plus-montaj parchet, montaj si asamblare mobilier etc;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Disponibilitate de a participa la lucrari in tara.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Pachet salarial motivant;
Contract de munca full time- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionst;
Transport, masa, cazare- asigurate in deplasare.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.