XMoveTrans - Coordonator Mutari Internationale

Job expirat

Companie
SC XMOVETRANS SRL
Posturi disponibile
2
Domeniu
Transport
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
450 - 700 Euro
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
07-02-2017 : 09-02-2017

Responsabilitati

- Coordonarea mutarilor corporate.
- Relatii cu clientii: prezentarea ofertelor, solutii alternative, consiliere.
- Relatii cu partenerii externi, obtinerea certificarilor in domeniu.

Cerinte

- Experienta minim 1 an in domeniu, pe un post asemanator.
- Comunicare, tehnici de vânzare, negociere.
- Operare PC – nivel de utilizator internet, programe office.

Beneficii Oferite

Se vor negocia

Descrierea firmei

XMoveTrans, companie care ofera servicii complete de mutari nationale si internationale, atata pentru persoane fizice cat si juridice.
Suntem certificati ISO 9001:2008
Locul 2 - Top pentru Romania Microintreprinderi, domeniul 4942: Servicii de mutare, conform bilant 2015 [ListaFirme]

http://www.xmovetrans.ro | http://transportmobilabucuresti.net

Gaseste toate anunturile pentru meseria Asistent coordonator