Wordpress / Drupal Senior Developer

Hollo

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face:

dezvoltare proiecte utilizand platforma Wordpress
personalizarea templateuri-urilor
creare de template-uri in baza unui design HTML
creare / modificare plugin-uri dedicate

Pentru cele de mai sus oferim:

un job full time printr-un contract de munca
salariu fix negociat in urma interviului
bonusuri in bani si nu numai (ex: tablete, telefoane, periferice PC)
zile libere si/sau lucrat de acasa pentru idei frumoase care fac diferenta
asigurare de sanatate privata Medicover sau Regina Maria
-alte beneficii incluse

CERINTE

Este obligatoriu sa ai:

cunostinte avansate in utilizarea / personalizarea Wordpress / Drupal
cunostinte HTML, CSS, jQuery
experienta in utilizarea PHP si cunostinte avansate
o gandire logica
seriozitate & dedicare

Optional (ar putea constitui un avantaj): cunostinte in utilizarea / personalizarea altor CMS-uri / platforme Open Source (Prestshop, Magento, etc).

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

-un pachet salarial atractiv
-renegocierea salariului odata la 6 luni
-cursuri pentru aprofundarea cunostintelor
-asigurare medicala privata (MEDICOVER)
-posibilitati de dezvoltare
-bonusuri pentru idei care fac diferenta
-zile libere si posibilitatea de a lucra de acasa oferite ca bonus
-un mediu de lucru placut si relaxant
-concursuri periodice
-o echipa tanara alaturi de tine-teambuildinguri si iesiri in oras alaturi de colegi
-cafea, ceai, apa,  fructe proaspete zilnic - la discretie
-un program de lucru lejer (09:30 - 17:30)

PRIMA RENEGOCIERE SALARIALA va avea loc la finalul primelor 2 luni.

Hollo offers proffesional web development & design services, custom Software solutions and is focused on delivering powerful, natural search strategies that increase visibility and traffic volume.